Korfbal

Rosolo | maart 2019 

 

09-03-2019

Rosolo E3 - Klimop (A) E1 om 09:00 uur

Rosolo F2 - SDO (V) F1 om 09:00 uur

Rosolo D2 - Vessem D2 om 10:00 uur

Rosolo D1 - Stormvogels (L) D1 om 11:00 uur

Rosolo B2 - Oxalis B2 om 12:00 uur

Rosolo A2 - Spoordonkse Girls A1 om 13:00 uur

 

10-03-2019

Rosolo 6 - Tuldania 2 om 10:00 uur

Rosolo 5 - Stormvogels (L) 4 om 11:15 uur

Rosolo 3 - De Peelkorf 2 om 12:30 uur

Rosolo 2 - Be Quick 2 om 13:50 uur

Rosolo 1 - Be Quick 1 om 15:25 uur

 

16-03-2019

Rosolo E3 - MKV E1 om 09:00 uur

Rosolo F2 - VVO F1 om 09:00 uur

Rosolo C2 - DDW/SDO '99 C2 om 10:00 uur

Rosolo C1 - Swift (V) C1 om 11:00 uur

Rosolo B1 - De Korfrakkers B1 om 12:05 uur

Rosolo A1 - De Peelkorf A1 om 13:15 uur

 

17-03-2019

Rosolo 6 - VVO/Klimroos 5 om 10:00 uur

Rosolo 4 - Bladella 3 om 11:15 uur

Rosolo 5 - Kraanvogels 2 om 12:30 uur

 

23-03-2019

Rosolo E1 - Rietvogels E1 om 09:00 uur

Rosolo E2 - Bladella E2 om 09:00 uur

Rosolo A2 - Rooi A1 om 13:10 uur

 

24-03-2019

Rosolo 3 - De Korfrakkers 3 om 11:15 uur

Rosolo 1 - Be Quick 1  om 15:30 uur

 

 

25-03-2019

Rosolo MW1 - Melmac MW1 om 21:00 uur

 

30-03-2019

Rosolo B2 - Euro Girls B1 om 09:00 uur

Rosolo C2 - VVO C1 om 10:00 uur

Rosolo E3 - Flamingo's (M) E2 om 11:00 uur

Rosolo F2 - Klimroos F1 om 11:00 uur

Rosolo D2 - BIO D1 om 12:05 uur

 

31-03-2019

Rosolo 6 - Spoordonkse Girls 2 om 11:10 uur

Rosolo 5 - SDO '99 1 om 12:20 uur

 

DDW | maart 2019

 

09-03-2019

DDW 1 - Rietvogels D1 om 14:10 uur

DDW/SDO '99 C2 - DAKOS C1 om 15:10 uur

 

10-03-2019

DDW 3 - Kraanvogels 2 om 11:15 uur

 

13-03-2019

DDW MW2 - ZIGO MW2 om 21:30 uur

 

16-03-2019

DDW/SDO '99 C1 - De Korfrakkers C1 om 14:45 uur

DDW A1 - De Peelkorf A2 om 15:45 uur

 

17-03-2019

DDW 2 - Rosolo 2 om 13:55 uur

DDW 1 - Rosolo 1 om 15:35 uur

 

20-03-2019

DDW MW1 - Stormvogels (L) MW1 om 21:30 uur

 

23-03-2019

DDW 1 - Winty D1 om 10:05 uur

DDW/SDO '99 C2 - Bladella C1 om 11:10 uur

DDW B1 - BIO B1 om 12:10 uur

 

24-03-2019
DDW 2 - Rosolo 2 om 13:30 uur

 

27-03-2019

DDW MW2 - Rietvogels MW2 om 21:30 uur

 

30-03-2019

DDW B1 - Springfield B1 om 13:05 uur

 

31-03-2019

DDW 3 - Euro Girls 1 om 10:00 uur


Volleybal

Pegasus dames recreanten

maart/april 2019


19-03-2019 Pegasus 2 – VCE/PSV 2 om 19:30 uur

19-03-2019 Pegasus 3 – Primo 4 om 19:30 uur

26-03-2019 Pegasus 2 – Primo 1 om 19:30 uur

26-03-2019 Pegasus 3 – Bladel 4 om 19:30 uur

09-04-2019 Pegasus 1 – VCE/PSV 1 om 21:00 uur

 

16-04-2019 Pegasus 1 – De Gouwe Ouwe 1 om 21:00 uur

 


Zaalvoetbal

Zaalvoetbalcompetitie De Kempen

maart/april 2019

 

 

11-03-2019

HALVE FINALE BEKER: WINNAAR B29 – WINNAAR B31 om 19:15 uur

HALVE FINALE BEKER: WINNAAR B30 – WINNAAR B32 om 20:05 uur

18-03-2019

ForzaVoetbalreizen.nl / BroersKozijnen - Cafe Dn Bel om 19:15 uur

Autobedrijf Sanders - Vosters Tuinhuis om 20:05 uur

25-03-2019

ZVV Dn Aonloop - Garage Wouters / Cafe Dn Bel om 19:15 uur

VGL Logistics - SHS Montage / X-SPORT FF NIE om 20:05 uur

01-04-2019

SHS Montage / X-SPORT FF NIE - Cafe Dn Bel om 19:15 uur


08-04-2019

BEKERFINALE: WINNAAR B33 – WINNAAR B34 OM 20:00 UUR

KNVB Zaalvoetbal district Zuid I

januari/februari 2019

11-03-2019
RISC 1 - Be'79 6 om 21:00 uur              

 

18-03-2019

FC '92/Cafe D'n Bel VR1  - FC Eindhoven VR2 om 21:00 uur

 

01-04-2019

RISC 1  - Brabantia 10 om 21:00 uur